FW F kompaktowy monitor mrozu

FW F to urządzenie, które zapobiega spadkowi temperatury poniżej punktu temperatury zamarzaniamożna. Moc grzewcza 0,5 kW, zintegrowana grzałka włącza się automatycznie i pracuje do momentu osiągnięcia zadanej temperatury (zakres regulacji mrozoochronnej: 5-16°C). Urządzenie nie jest przeznaczone do użytku w pomieszczeniach użytkowych mieszkalnych i nie wchodzi w zakres rozporządzenia (UE) 2015/1188 Komisji Europejskiej.

Zalety:

  • Zapobiega spadkowi temperatury poniżej punktu temperatury zamarzania
  • Doskonałe rozwiązanie do pomieszczeniach nieogrzewanych na stałe, np.: piwnic, strychów, magazynów, warsztatów, małych magazynów, pomieszczeń na poddaszu, przyczep kempingowych, altan ogrodowych, pracowni itp.
  • Zakres regulacji mrozoochronnej: 5-16°C
  • Szybko osiąga maksymalną moc grzewczą
  • Ręczne, bezstopniowe ustawianie temperatury
  • Ochrona przed przegrzaniem

Opis

W każdym domu znajdują się pomieszczenia, które nie są na stałe ogrzewane, np. warsztat, piwnica, czy strych. Zima stawia wyzwanie ochrony takich pomieszczeń przed mrozem, a przy pomocy kompaktowego monitora mrozu FW F można je chronić bez konieczności instalowania systemu grzewczego. FW F można łatwo zamontować na ścianie w pomieszczeniu, zintegrowana grzałka włącza się automatycznie i pracuje do momentu osiągnięcia zadanej temperatury (zakres regulacji mrozoochronnej: 5-16°C). Urządzenie skutecznie chroni przed wychłodzeniem pomieszczeń zmniejszając ryzyko np. zamarznięcia rur wodociągowych w piwnicach, pomieszczeniach magazynowych itp.

Dane techniczne

Model FW 550F
Nr kat. 378640
Moc grzewcza 0,5 kW
Szerokość 260 mm
Wysokość 242 mm
Głębokość 121 mm
Zasilanie ~230 V, 50 Hz
Stopień ochrony IP20
Klasa ochrony I
Masa 1,2 kg

Do pobrania